۱۳۹۷-۰۷-۳۰

حرم امام رضا(ع) جلوه‌ای از بهشت برین است

سرکنسول‌ پاکستان در دبی گفت: حرم مطهر امام رضا(ع) جلوه‌ای از بهشت برین است.
سید جاوید حسن سرکنسول پاکستان در دبی ظهر امروز ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی از گنجینه قرآن و نفایس این آستان مقدس بازدید کرد.
وی با بیان اینکه بارها از پاکستان برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد مشرف شده ام، اظهار کرد: حرم امام رضا(ع) جلوه‌ای از بهشت برین است و در این بارگاه مقدس می‌توانیم با توسل به این امام رئوف از خداوند برای بخشش گناهان خود طلب مغفرت کنیم، احساسی که هنگام حضور در این بارگاه نورانی به انسان دست می‌دهد غیرقابل توصیف است.
جاوید حسن توفیق زیارت امام رضا(ع) را یک موهبت الهی دانست و اظهار کرد: مردم پاکستان و به خصوص شیعیان این کشور همواره مشتاق زیارت امام هشتم(ع) هستند، چرا که آن‏ها محبت اهل بیت پیامبر(ص) را در دل دارند و علاوه بر محبت اهل بیت(ع) مشترکات بسیاری از جمله قرآن و پیامبر واحد بین مردم ایران و پاکستان وجود دارد.
وی در ادامه با اشاره به بازدید از موزه قرآن آستان قدس رضوی ابراز کرد: دیدن تابلوهای استاد فرشچیان که از هنرمندان بزرگ ایرانی است در این موزه به ویژه تابلویی که در آن صحنه عصر عاشورا و شام غریبان امام حسین(ع) به تصویر کشیده شده است برایم بسیار جالب بود.
سرکنسول پاکستان در دبی تصریح کرد: در موزه آستان قدس رضوی قرآن‌هایی منصوب به ائمه معصومین(ع) نگهداری می‌شود که با دیدن این مصحف شریف احساس معنوی خوبی به انسان دست می‌دهد

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود