۱۴ مرداد ۱۳۹۸

قدیمی ترین نشریه های دوره مشروطه موجود در گنجینه رضوی رونمایی می‌شود

در ویژه برنامه سه‎شنبه‎های فرهنگی آستان قدس رضوی «قدیمی‎ترین نشریه‎های دوره مشروطه موجود در گنجینه رضوی» رونمایی و معرفی می‌شود. 
همزمان با سالروز صدور فرمان مشروطیت و روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی، بیستمین برنامه «سه‎شنبه‎های فرهنگی» با رونمایی و معرفی «قدیمی‎ترین نشریه‎های دوره مشروطه موجود در گنجینه رضوی» در محل موزه قرآن و هدایای مقام معظم رهبری با سخنرانی متولی حقیقی، عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی و بجنورد برگزار می‎شود. 
جواد فرهمندنژاد، رئیس اداره پژوهش و معرفی آثار معاونت موزه ها با اعلام این خبر اظهار داشت: در این ویژه برنامه از روزنامه‎های «الجناب»، «فیوضات»، «ندای وطن»، «دعوت‌الاسلام»، «انجمن مقدّس ملّی اصفهان»، «آزاد» تبریز، «بشارت» مشهد و ...  که در آرشیو مطبوعات آستان قدس رضوی موجود است رونمایی شود.
این مراسم، ساعت 10صبح سه‌شنبه 15مردادماه در محل موزه قرآن و نفایس و هدایای مقام معظم رهبری(مدظله) واقع در صحن کوثر حرم مطهر برگزار می‎شود. 
گفتنی است؛ در راستای خدمات‌ فرهنگی آستان قدس رضوی به زائران و مجاوران بازديد از موزه‌های قرآن و نفايس، هدايای مقام معظم رهبری و استاد فرشچيان سه‌شنبه هر هفته رايگان می‌باشد.