۱۴ اسفند ۱۳۹۷

آثار هنرمندان ارادتمند به حضرت رضا(ع) به نمایش در می‌آید

در آخرین ماه سال به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، آثار هنرمندان ارادتمند به حضرت رضا(ع) به نمایش در می‌آید.
به کوشش مرکز موزه‌های آستان قدس رضوی و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، در آخرین ماه سال 97 نمایشگاه بهجت‌النبی با موضوع آثار خوش‌نويسی و احاديث در مدح حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها به مناسبت ميلاد با سعادت این بانوی بزرگوار راه‌اندازی شد و تا شانزدهم اسفند ماه دایر است.
نمايشگاه آثار نقاشی یک هنرمند معلول از دیگر نمایشگاه‌هایی است که از هجدهم الی بيست و سوم اسفند ماه در موزه آستان قدس رضوی، پذیرای مشتاقان خواهد بود.
همچنین از بيست و پنجم اسفند ماه نود و هفت تا پايان فروردين 98، نمايشگاه عكس رضوی با عنوان خانه دوست، محفل هنردوستان اردتمند به اهل بیت(ع) خواهد بود.
از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده معاونت امور موزه‌های آستان قدس رضوی، می‌توان به راه‌اندازی نمايشگاه آثار خوش‌نويسی قرآنی هنرمندان و خادم‌ياران موزه اشاره کرد که از ابتدای ارديبهشت 98 الی پانزدهم ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد.
نمايشگاه نقاشی خط آثار بانویی هنرمند به همراه یکی از اساتید ایشان از تهران از دیگر نمایشگاه‌های پیش روی مرکز موزه‌های آستان قدس رضوی است که از شانزدهم ارديبهشت الي پايان ارديبهشت ماه برگزار می شود.
اهدای هشت اثر در 28 ارديبهشت ماه به مناسبت روز جهانی موزه و هفته جهانی ميراث فرهنگی، توسط اين هنرمند به موزه آستان قدس رضوی از دیگر برنامه‌های دومین ماه سال 98 خواهد بود.