۲۴ دی ۱۳۹۷

بازدید جمعی از خانواده شهدای وزارت امور خارجه از موزه آستان قدس رضوی

جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران وزارت امور خارجه به حرم رضوی مشرف شدند و از موزه آستان قدس رضوی بازدید کردند.
این گروه که شامل 33 نفر از مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران وزارت امور خارجه بودند، ضمن تشرف به حرم مطهر ثامن‌الحجج(ع) و بهره‌مندی از فیض زیارت، از موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی بازدید کردند.
علی ملکی مسئول این گروه زیارتی در حاشیه این بازدید گفت: خانواده شهدا حق بزرگی به گردن همه ما دارند و هرچند که ما هرگز نمی‌توانیم فداکاری آن¬ها را جبران کنیم ولی سعی کردیم با فراهم کردن فرصت زیارت امام رضا(ع) برای خانواده شهدا خدمت‌گذار کوچکی برای آن¬ها باشیم.
وی افزود: خدمت به خانواده معزز شهدا، حس بسیار خوب را به انسان می دهد و خدا را شکر می‌کنم که در این زیارت شریک آن ها هستیم.
محبوبه ساکت همسر شهید مجید تصاعدیان از شهدای دوران دفاع مقدس وزارت امور خارجه نیز در حاشیه بازدید از موزه حرم مطهر رضوی گفت: موزه آستان قدس رضوی یکی از بهترین موزه‌هایی است که تا کنون دیده‌ام و دیدن قرآن‌هایی که با دست خط ائمه(ع) بود در این موزه برایم بسیار جالب بود.
عیسی‌نیا دختر شهید اسدالله عیسی‌نیا نیز گفت: موزه آستان قدس رضوی یک گنجینه ارزشمند است که آثار بسیار نفیسی در آن نگهداری می‌شود و برای من بازدید از موزه هدایای رهبری خیلی جالب بود.
گفتنی است؛ این گروه از زائران بعد از بازدید از موزه فرش و موزه قرآن آستان قدس رضوی در صفوف نماز جماعت حرم رضوی شرکت کردند.