۱۳۹۸-۰۲-۳۰

نمایشگاه خوش‌نویسی «ربنا»

نمایشگاه آثار خوش‌نویسی هنرمندان خادم‌یار سیستان و بلوچستان با عنوان «ربنا» در نگارخانه رضوی موزه مرکزی آستان قدس رضوی گشایش یافت.
این نمایشگاه با نمایش 31 اثر منتخب از آثار 12 هنرمند خوش‌نویس خادم‌یار هنری رضوی استان سیستان و بلوچستان با محوریت آیات قرآنی مزین به ربنا دایر شده است. 
این آثار در خط‌های نستعلیق، شکسته نستعلیق، معلی، نقاشی‌خط و ثلث توسط این خوش‌نویسان پیش‌کسوت و جوان سیستان و بلوچستان در سطوح استاد، فوق ممتاز و ممتاز انجمن خوش‌نویسان ایران در ماه رمضان سال گذشته خلق شده است و با حمایت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و همکاری سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در این نگارخانه به نمایش عموم علاقه‌مندان گذاشته شده است. 
نمایشگاه آثار خوش‌نویسی هنرمندان خادم‌یار سیستان و بلوچستان تا پنج‌شنبه دوم خرداد 1398، از ساعت 9 تا 17 در نگارخانه رضوی واقع در موزه مرکزی آستان قدس رضوی در صحن کوثر بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) پذیرای اهل هنر و معرفت است. 
یادآور می‌شود، آثاری از فریدون نخعی، هادی صفاکیش، حمید میری، احمد بستانی، حسین داوطلب، یاسر گنجعلی‌ بنجار، محمد زینلی، علی پیران، شادروان حسنعلی بستانی، احمد خمر، محمد سمیعی و امیرمحمد شهری با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه ربنا به نمایش در آمده است.